Először kapott ki a tavaszi idény során a Kiskundorozsma a Csongrád-Csanád megyei I. osztályban. A hétvégén már nézők is lehettek a megyei pályák korlátai mellett, viszont természetesen a szabályokat betartva, csak a védettségi igazolvánnyal rendelkező szurkolók izgulhattak élőben a csapatukért.
Először kapott ki a Kiskundorozsma 2021-ben bajnoki meccsen. Hiába volt több ziccere is a hazaiaknak, a meccset Pataki értékesített büntetője döntötte el, több mint fél órát emberhátrányban futballozva is nyert az Algyő.
Kiskundorozsma – Algyő 0–1 (0-1)
Szeged-Kiskundorozsma, 50 néző. Vezette: Gargya Balázs – kiválóan (Kakuk, Fodor)
Kiskundorozsma: Rozs – Császár, Molnár K., Papp N., Lóki, Szecskó, Ottlik Márk, Ottlik Máté, Fülöp, Takács, Bodonji. Edző: Ottlik Roland.
Algyő: Siska – Rádi, Bozóki, Heidrich, Varga G. (Deák, 62.), Daróczi (Jernei, 69.), Lajkó (Molnár G., 80.), Molnár Sz., Pataki (Belovai, 71.), Szil, Fórizs. Edző: Podonyi Norbert.
Gólszerző: Pataki (15., 11-esből).
Kiállítva: Molnár Sz. (59.).
Jók: senki, ill. Heidrich, Fórizs, Pataki.
Ottlik Roland: – Ha egy hétig futballozunk, akkor sem rúgtunk volna gólt.
Podonyi Norbert: – Vért izzadva, emberhátrányban, nagy akarattal és némi szerencsével hoztunk el három pontot Dorozsmáról.
További eredmények:
A 23. forduló programja:
Május 8., 17 óra: Csongrád-Kunság Aszfalt–Foliaplast-Bordány SK, Hódmezővásárhelyi FC II.–Székkutas, DAFC Szeged–Tiszasziget, Algyő–Szeged-Csanád Grosics Akadémia II., ContiTech-Apátfalva–Kiskundorozsma, Makó–Mórahalom, UTC–Szentesi Kinizsi.
forrás: www.delmagyar.hu
Algyő Nagyközség Önkormányzata Ösztöndíj Pályázatot hirdet azon hallgatóknak, akik a pályázati felhívás közzétételének időpontját megelőző legalább két évben algyői bejelentett lakóhellyel vagy tartózkodási hellyel rendelkeznek és ...
A Szegedi Katasztrófavédelmi Kirendeltség elkészítette Algyő Nagyközség új Külső Védelmi Tervének Munkapéldányát, melyet a lakosság és az érintett szervezetek, vállalkozások 21 napig véleményezhetnek.
Sikeresen megvalósult Algyő Nagyközség Önkormányzatának turisztikai fejlesztési projektje, amely a TOP Plusz-1.1.3-21 program támogatásával valósult meg. A beruházások célja az volt, hogy a település természeti értékeire, a Tisza-part nyújtotta lehetőségekre és a helyi kulturális örökségre építve még vonzóbb, korszerűbb és élménygazdagabb turisztik
A mai napon Algyőn került megrendezésre a Magyar Rendészettudományi Társaság Településbiztonsági Tagozat workshop roadshowja, „Az önkormányzat helye és szerepe a lokális biztonság megteremtésében” címmel. A rendezvényen Szeged, Hódmezővásárhely, Sándorfalva és Algyő településbiztonsággal foglalkozó szakemberei mellett az ország több részéből...
Kártevők elleni időszakos permetezést végeztet Algyő Közterein lévő faállományon a Gyeviép Nkft. 2026. június 4-én az éjszakai órákban.