× Hírek Önkormányzat E-Ügyintézés Turisztika Hasznos információk Események Facebook oldalunk Youtube oldalunk Instagram oldalunk
hu

Bajnokcsapat

|
2021. április 28. | Sport

Gond nélkül nyertek

Férfikézilabda NB II., Délkeleti csoport, 19. forduló: QSM Algyő (4.)–Békéscsaba BDSK (10.) 33-30 (16-13)
Domaszék, zárt kapuk mögött. Vezette: Bognár, Tóth T.
QSM Algyő: Széll, Boróczky, Gera (kapusok), Bátky 1, Vass 10, Vajna 2, Blaskó 2, Magyar 6, Fekete 4, Pintér, Míg, Simon 4, Branyiczki 3, Morva 1, Tóth, Csóti.
Edző: Pásztor István.
Pásztor István: Nem okozott gondot a két pont megszerzése a rutinos játékosokból álló Békéscsaba ellen. Jól kezdtünk, jó megoldásokból tudtunk gólokat lőni. A védelem és a kapuban Boróczky Bence is jól dolgozott. Szünet után kicsit benn ragadtunk az öltözőben. Az ellenfelünk öt nullás tíz perc után már két góllal vezetett. Időkérést követően javult a védelmünk, gyorsítottuk a támadásainkat, és a befejezések pontosak voltak. Gratulálok a csapatnak.

Bajnokcsapat!

Elérték legfontosabb céljukat. Bajnok lett az FKSE-Algyő az NB II.-ben.

Női kézilabda NB II., Délkeleti csoport, 18. forduló: Gyomaendrőd (3.)–FKSE Algyő (1.) 21-44 (9-17)
Gyomaendrőd, zárt kapuk mögött. Vezette: Móczár, Rácz.
FKSE Algyő: Dobó – Aracsi 5, Csáki 3, Nikolayenko 9, Zsilák 1, Vér 2, Ilyés 6. Csere: Törökné Aradi (kapus), Lovistyék 1, Farkas 3, Rózsa, Szepesi 8, Ladics 2, Balázs 1, Vass 2, Gercsó 1. Edző: Farkas József.
Farkas József: Tíz kemény és bizonytalan hónap végén megszereztük a bajnoki címet, elértük legfontosabb célunkat. Mindig felemelő érzés a dobogó legfelső fokát megkaparintani, ezért dolgoztunk egész évben. Nagyon büszke vagyok a lányokra, a stábomra, a vezetőinkre és az egész egyesületre. Mivel bajnokságot játszunk bajnokságok között is, nem dőlhetünk hátra. Van még két mérkőzésünk, amelyeken szintúgy győztesen kell elhagynunk a pályát, és bajnokként küzdeni végig, hogy meglegyen a magasabb osztályba történő feljutás!

forrás: www.delmagyar.hu

 

További hírek

Algyő Nagyközség Önkormányzata Ösztöndíj Pályázatot hirdet azon hallgatóknak, akik a pályázati felhívás közzétételének időpontját megelőző legalább két évben algyői bejelentett lakóhellyel vagy tartózkodási hellyel rendelkeznek és ...

2026. június 16. | Önkormányzat Bővebben

A Szegedi Katasztrófavédelmi Kirendeltség elkészítette Algyő Nagyközség új Külső Védelmi Tervének Munkapéldányát, melyet a lakosság és az érintett szervezetek, vállalkozások 21 napig véleményezhetnek.

2026. június 11. | Önkormányzat Bővebben

Sikeresen megvalósult Algyő Nagyközség Önkormányzatának turisztikai fejlesztési projektje, amely a TOP Plusz-1.1.3-21 program támogatásával valósult meg. A beruházások célja az volt, hogy a település természeti értékeire, a Tisza-part nyújtotta lehetőségekre és a helyi kulturális örökségre építve még vonzóbb, korszerűbb és élménygazdagabb turisztik

2026. június 10. | Önkormányzat Bővebben

A mai napon Algyőn került megrendezésre a Magyar Rendészettudományi Társaság Településbiztonsági Tagozat workshop roadshowja, „Az önkormányzat helye és szerepe a lokális biztonság megteremtésében” címmel. A rendezvényen Szeged, Hódmezővásárhely, Sándorfalva és Algyő településbiztonsággal foglalkozó szakemberei mellett az ország több részéből...

2026. június 09. | Rendőrség Bővebben

Kártevők elleni időszakos permetezést végeztet Algyő Közterein lévő faállományon a Gyeviép Nkft. 2026. június 4-én az éjszakai órákban.

2026. június 02. | Gazdaság Bővebben

×