× Hírek Önkormányzat E-Ügyintézés Turisztika Hasznos információk Események Facebook oldalunk Youtube oldalunk Instagram oldalunk
hu

Algyői Sportkör legeredményesebb lovasa és lova

|
2015. február 01. | Sport
Az Algyői Sportkör legeredményesebb lovasa – Zajzon András, aki a 2014. évi hazai Lovas ranglistán közel 1600 bejelentett versenyző közül (1131 lovas szerzett minősítő pontot) az élvonalnak számító 26. helyen végzett 59613 megszerzett minősítő ponttal, így I. osztályú versenyzőként vág neki a 2015-ös évnek!

Az Algyői Sportkör legeredményesebb lova – Conrad, a 2014. évi hazai Ló ranglistán közel 2900 bejelentett versenyló közül (2015 ló szerzett minősítő pontot) az elit kategóriának számító 14. helyen végzett 54291 megszerzett minősítő ponttal!

• CSI** UNIQA Lovas Világkupa / Tchibo Kupa (130cm) 4. hely
A 2014-es évad sikeres megvalósításában köszönettel tartozunk a lótulajdonosoknak, az Algyői Sportkörnek és az Algyő Nagyközség Önkormányzatának a támogatásukért. Köszönjük!

Idén januárban a Nemzeti Művelődési Intézet alkotói pályázatot írt ki „Egyszer volt, hol nem volt” címmel a szakköri közösségek számára. Pályázni lehetett bármilyen ASzakkörön készített alkotással, amely a magyar népmesék világát, szimbolikáját, történeteit, mesefiguráit tükrözi vissza.