Hírek önkormányzat Turisztika Közérdekű információk Események

Hírek

Újabb vereség idegenben

Férfi serdülő bajnokság NB II Keleti csoport : Gödöllői KC-FKSE-Algyő 38-25 (18-14)
Gödöllő 30 néző, vezette: Hajdu, Tóth.
FKSE: HÓDI, Farkas 2, Pintér 10/2, MADARÁSZ 9, Temesvári, Kürti, Szilasi 2. Csere: Szekeres 1, Üveges 1, Bakacsi, Kovács, Vass G. Edző: Kovács Bence
Kiállítások: 4 ill. 6 perc. Hétméteresek: 3/1 ill. 3/2.

Kovács Bence: - Remélem ez a gödör legalja, ahol most van a csapat, es nincs lejjebb, ha lehet ilyet mondani. Utálom ezt leírni, de megint nem reális az eredmény. A második félidőben kaptunk ki ismét, gyakorlatilag lemásoltuk a két héttel ezelőtti mérkőzést.

További híreink

Hálózatöblítési munkák

Értesítjük a tisztelt fogyasztókat, hogy a Szegedi Vízmű Zrt. 2019.12.01 – én (vasárnap) 22:00-tól 05:00 óráig hálózatöblítési munkákat végez.

Két pont Békéscsabáról

A Békéstől kikaptak, a Köröstarcsát nagyon megverték a 11 éves fiaink.

Mindenki pont nélkül maradt

„Black Friday” a neve a november végi leárazó akciónak, amit természetesen, ahogy a többi ilyet, Amerikából vettünk át. Nos, a mi csapatainknak serdülőtől felnőttig, csütörtöktől, vasárnapig valamennyi meccset elbukták. Az ifit is, sajnos.

Pályázati hirdetmény ingatlan legmagasabb áron történő értékesítése

Pályázati hirdetmény Algyő, „Délnyugati Lakóparkban” található „beépítetlen terület” megnevezésű, 1/1 részben Algyő Nagyközség Önkormányzatának tulajdonát képező ingatlan legmagasabb áron történő értékesítése.

Helycsere az élen, avagy a matiné nem a mi időpontunk

A címnek ugyan ellentmond az első félidő, hisz ott végig vezetve elmentünk három góllal, de a fordulás után leamortizáltuk az addigi játékunkat és a hazaiak elhúztak hárommal, amit a meccs végéig meg is tartottak. Nagy tragédia nincs, de az utolsó két meccset be kell húzni.