Hírek önkormányzat Turisztika Közérdekű információk Események

Hírek

Továbbra is száz százalékos hazai pályán a csapatunk!

Legyőztük a listavezetőt! Ez a csapat történetében először fordult elő, mármint, hogy a Lajosmizse legyen a listavezető, mert azért a Mizsét általában le szoktuk győzni.

Csapatkapitánya nélkül lépett pályára csapatunk, Olivér nemzetközi mérkőzést vezetett. Az első félidő a 19. percig szoros volt, kilenc-kilenc után viszont elléptünk három góllal. A fordulás után már volt hat is közte (a javunkra), de a 47. minutumban utolértek bennünket a vendégek, de 23-23-után megint sikerült ellépnünk hárommal, amiből kettőt a végén is megtartottunk. Ezzel tíz pontja van a csapatnak, s ennél több ebben a fordulóban már egyik alakulatnak sem lehet!

ContiTech FKSE-Algyő-Mizse KC 30-28 (15-12)

Algyő 110 néző, vezette: Bába, Horváth.
FKSE: Nagy- BALDA 5, Mezei 5, Varsandán 1, Árpási 3, Magyar 2, TEMESVÁRI 6. Csere: Gera (kapus) BAJUS 2, Tóth 2, Bajorhegyi, Dolezsál, Tőkés 1, Vas 1/1, Pál 2. Edző: Herbert Gábor.
Kiállítások: 6 ill 12. per. Hétméteresek: 2/1 ill. 3/3.

Herbert Gábor: - Mindenféle hátráltató tényezővel, mindenféle nehezítő körülménnyel együtt, öröm Algyőn dolgozni és imádom a csapatomat! Nagyon férfias küzdelemben kétszer kellett megnyernünk a mai mérkőzést, de mind a kétszer megcsinálták a FIÚK!