Tájékoztatom a tisztelt lakosságot, hogy 2019. december 7. napján, szombaton a Polgármesteri Hivatal zárva tart.

Megértésüket előre is köszönjük!

Dr. Varga Ákos jegyző

További híreink

Pontot hagytunk Hatvanban

Szinte végig a hazaiak vezettek, de a mieink mindig felzárkóztak. A második félidőben ellépett a Hatvan hattal, de az 59. percben még 23-22 volt az állás, és megvolt a lehetőségünk a döntetlenre, de kimaradt a ziccer. Jövő héten be kell húzni a Nyíregyháza elleni meccset, s akkor pozitív lesz a szaldó.

Hét perces gólcsend sokba került

Az ötvenharmadik percben 28-26-ra vezettek a mieink, de a végét nagyon elrontották.

Egy vereséggel, de az élen zárta az idényt az U 12-es fiú csapatunk

A szó szoros értelmében, hisz az őszi idény legutolsó meccsén szenvedte el az egyetlen vereséget a nagy rivális Pick Szeged első csapata ellen. A két csapat első idei találkozóján a mieink nyertek 23-20-ra, így a két csapat összevetésében a Szeged áll jobban egy góllal, de ha az összes meccs gólkülönbségét nézzük, akkor a mieink a jobbak 202-es pozitívummal, a Szeged 181-ével szemben. Folytatás jövőre.

Decemberi bérlet árusítás

Decemberi bérlet árusítás: dec. 4.-5.

Száz százalékos szombat, avagy mindhárom női csapatunk nyert, hazai pályán

Kiváló eredményt értek el a Gera Pál, Draxler Orsolya duó által vezetett lányok. Az ifi és a serdülő nyert, és Túri Aliz a felnőttben is bemutatkozott, gólokkal.