× Hírek Önkormányzat E-Ügyintézés Turisztika Hasznos információk Események Facebook oldalunk Youtube oldalunk Instagram oldalunk
hu

Megyei kézilabda algyői eredményei

|
2021. április 21. | Sport

Megyei kézilabda rangadót vívtak az algyői férfiak

Férfi kézilabda, NB II., Délkeleti csoport, 18. forduló: Tigrisek Csongrádi KSE (11.) – QSM Algyő (5.) 23–30 (12–14)

Csongrád, zárt kapuk mögött.
Tigrisek Csongrádi KSE: Szabó D. 4, Sebők 4, Csernák 2, Kiss B. 3, Kovács D., Kocsis, Huszák 4, Morva 1, Losonc 5, Palásti, Korom, Gömöri. Játékos-edző: Losonc László.
QSM Algyő: Széll, Boróczky (kapusok), Vass 9, Vajna, Blaskó 2, Temesvári 4, Magyar 4, Fekete 1, Pintér, Míg 2, Simon 4, Branyiczki 3, Nagy, Morva 1. Edző: Pásztor István.

Losonc László: – Három nap alatt a második meccsünket játszottuk. 50 percig méltó partnerei voltunk az Algyőnek, aztán elfáradtunk, illetve az egész találkozón azt éreztem, hogy nem állt össze kellőképpen a védekezésünk.

Pásztor István: – Fontos két pontot sikerült szerezni Csongrádon egy harcos és nagy iramú mérkőzésen. Mindkét csapaton látszott, hogy végig nagy lesz a küzdelem. Az első félidőben felváltva estek a gólok, a védekezésünk jól működött. A második félidő közepétől tovább tudtuk játszani a gyors és pontos játékunkat, a hazai csapat elfáradt és sok hibával játszott. Gratulálok a csapatnak!

Folytatódik a versenyfutás a feljutásért

Női kézilabda, NB II., Délkeleti csoport, 21. forduló: FKSE Algyő (1.)–Gyula (6.) 40–15 (24–9)

Domaszék, zárt kapuk mögött.
FKSE Algyő: Dobó – Szepesi 2, Rózsa 4, Nikolayenko 5, Zsilák 2, Ladics 4, Csáki 3. Csere: Aradi (kapus), Aracsi 6, Vér 1, Boros, Lovistyék 2, Ilyés 5, Gercsó, Farkas 3, Vass 3. Edző: Farkas József.

Farkas József: – Az első félidőt szinte tökéletesen sikerült zárni, a másodikban még tovább növeltük az előnyünket. Egy szóval elégedett vagyok a csapattal! A versenyfutás a feljutásért folytatódik, még három bajnoki mérkőzésünk maradt hátra. Jelenlegi legjobb NB II.-es feljutási esélyesként ugyanennyire koncentráltan kell küzdenünk, és meglesz a várva várt siker. Legközelebb matematikailag is bajnokok lehetünk, amit már nagyon várunk, egész évben ezért dolgoztunk, küzdünk, harcolunk tovább!

forrás: www.delmagyar.hu

 

További hírek

Algyő Nagyközség Önkormányzata Ösztöndíj Pályázatot hirdet azon hallgatóknak, akik a pályázati felhívás közzétételének időpontját megelőző legalább két évben algyői bejelentett lakóhellyel vagy tartózkodási hellyel rendelkeznek és ...

2026. június 16. | Önkormányzat Bővebben

A Szegedi Katasztrófavédelmi Kirendeltség elkészítette Algyő Nagyközség új Külső Védelmi Tervének Munkapéldányát, melyet a lakosság és az érintett szervezetek, vállalkozások 21 napig véleményezhetnek.

2026. június 11. | Önkormányzat Bővebben

Sikeresen megvalósult Algyő Nagyközség Önkormányzatának turisztikai fejlesztési projektje, amely a TOP Plusz-1.1.3-21 program támogatásával valósult meg. A beruházások célja az volt, hogy a település természeti értékeire, a Tisza-part nyújtotta lehetőségekre és a helyi kulturális örökségre építve még vonzóbb, korszerűbb és élménygazdagabb turisztik

2026. június 10. | Önkormányzat Bővebben

A mai napon Algyőn került megrendezésre a Magyar Rendészettudományi Társaság Településbiztonsági Tagozat workshop roadshowja, „Az önkormányzat helye és szerepe a lokális biztonság megteremtésében” címmel. A rendezvényen Szeged, Hódmezővásárhely, Sándorfalva és Algyő településbiztonsággal foglalkozó szakemberei mellett az ország több részéből...

2026. június 09. | Rendőrség Bővebben

Kártevők elleni időszakos permetezést végeztet Algyő Közterein lévő faállományon a Gyeviép Nkft. 2026. június 4-én az éjszakai órákban.

2026. június 02. | Gazdaság Bővebben

×