Hírek önkormányzat Turisztika Közérdekű információk Események

Hírek

Kamerarendszer a temetőben

A Gyeviép Nkft. dolgozói folyamatosan munkálkodnak valamin. Ennek köszönhetően elkészült a kamerarendszer és a közvilágítás kiépítése a temetőben. 12 kandelábert és összesen 27 kamerát helyeztek el, így a temető minden szegletét szemügyre lehet venni.

Galéria

További híreink

Ahogy azt kell

Magabiztosan verte ellenfelét Gyomán a női csapatunk és minden bizonnyal a második helyen telel. Mindjárt az elején elléptek a mieink, majd tovább növelve az előnyt hozták a kötelezőt, ahogy azt kell!

Polgármesteri Hivatal zárva tartása

Tájékoztatom a tisztelt lakosságot, hogy 2019. december 7. napján, szombaton a Polgármesteri Hivatal zárva tart.

Pontot hagytunk Hatvanban

Szinte végig a hazaiak vezettek, de a mieink mindig felzárkóztak. A második félidőben ellépett a Hatvan hattal, de az 59. percben még 23-22 volt az állás, és megvolt a lehetőségünk a döntetlenre, de kimaradt a ziccer. Jövő héten be kell húzni a Nyíregyháza elleni meccset, s akkor pozitív lesz a szaldó.

Hét perces gólcsend sokba került

Az ötvenharmadik percben 28-26-ra vezettek a mieink, de a végét nagyon elrontották.

Egy vereséggel, de az élen zárta az idényt az U 12-es fiú csapatunk

A szó szoros értelmében, hisz az őszi idény legutolsó meccsén szenvedte el az egyetlen vereséget a nagy rivális Pick Szeged első csapata ellen. A két csapat első idei találkozóján a mieink nyertek 23-20-ra, így a két csapat összevetésében a Szeged áll jobban egy góllal, de ha az összes meccs gólkülönbségét nézzük, akkor a mieink a jobbak 202-es pozitívummal, a Szeged 181-ével szemben. Folytatás jövőre.