Hírek önkormányzat Turisztika Közérdekű információk Események

Hírek

Ha nehezen is, de behúzta a vasárnapi meccset az Algyő

Nyögvenyelős mérkőzésen nyertek a lányok, az első félidőben mindig a vendégeknél volt az előny, Aracsi Vivien tartotta meccsben a mieinket. A fordulás után elléptünk néggyel, s úgy tűnt sikerült megtörni a mezőtúriakat. Nem így történt, a támadásban elkövetett hibák miatt visszajöttek a meccsbe a vendégek, a végén Kölcze néhány bravúrja és Csáki góljai meghozták a győzelmet.

Levendula Hotel FKSE-Algyő- Mezőtúri AFC-SYNGENTA 19-16 (9-9)

Női felnőtt NB II Dél-keleti csoport
Algyő, 200 néző, vezette: Kiss, Mazzag.
FKSE: KÖLCZE- Zsilák 1, Gercsó 1, Ilyés 2, Rózsa, Egervári, ARACSI 6. Csere: Hernádi (kapus), CSÁKI 5, Draxler 1, Pocsai 1, Vér, Kozma 1. Edző: Avar György.
Kiállítások: 0 ill. 6 perc. Hétméteresek: 0 ill. 6/4.
Avar György: - Tudatosítani kell magunkba, hogy senkit sem vehetünk félvállról. Támadó játékunk fegyelmezetlen volt és pontatlan.

További híreink

Minden jó, ha jó a vége, győzelemmel rajtoltak a mieink

Jó kezdés után a félidő végét elrontottuk. A fordulás után egy négy-nullás sorozattal visszavettük a vezetést, és bár az ötvenegyedik percig fej-fej mellett haladtak a csapatok, a vége már sima lett.

A vb után az Előolimpián is aranyérmes Kopasz Bálint

Három magyar egység szerzett érmet pénteken, a Tokióban zajló kajak-kenu olimpiai tesztverseny első döntős napján: a világbajnok Kopasz Bálint K-1 1000 méteren nyert, míg a Medveczky Erika, Gazsó Dóra kajakpáros 500 méteren és Suba Róbert a KL1-es kategóriában harmadik lett.

Útátjárók teljes szélességű lezárása

Ezúton tájékoztatjuk, hogy a tárgyi projekt keretében, az építési technológia miatt, az alábbi helyeken és időközökben szükséges az útátjárók teljes szélességű lezárása: 1704+56 km (Algyő, A3 jelű mezőgazdasági átjáró)

Szúnyoggyérítés

A településen az országos központi szúnyoggyérítés keretén belül földi kémiai védekezés lesz 2019. szeptember 12-én a napnyugta utáni időszakban. Tartaléknapok: 2019. szeptember 13-14.

"A nap ne nyugodjék le haragotok fölött!"

"A nap ne nyugodjék le haragotok fölött!" a GyeviArt Kulturális Egyesület Tollforgatók Körének az Algyői Könyvtárral közösen szervezett irodalmi estje