Hírek önkormányzat Turisztika Közérdekű információk Események

Hírek

Ebben a meccsben több volt

Azt tudtuk, hogy nem mi vagyunk a pesti meccs esélyesei, de nem volt akkora különbség a két csapat között, amit a végeredmény mutat. Elég, ha azt mondjuk, a Vasas kapusa „könnyű testi sértés miatt feljelentést fontolgat”, annyiszor lőttük Bele a labdát.

Vasas SC- Levendula Hotel FKSE-Algyő 26-14 (12-9)

Bp., Elektromos csarnok, 200 néző, vezette: Kavalecz I., Kavalecz K.

FKSE: KÖLCZE- Aracsi 3, Egervári, Szepesi 4/2, Mikó, Lovistyék 1, Zsilák 3. Csere: Hernádi (kapus), Vér, Ekker, Kozma, Gercsó 3, Draxler D. Edző: Avar György
Kiállítások: 4 ill. 4 perc. Hétméteresek: 4/3 ill. 4/2.

Avar György: - Negyvennyolc percig benne voltunk a mérkőzésbe, és a második félidőben lőtt öt gól, mindent elmond. Nem volt ekkora különbség a két csapat között