Hírek önkormányzat Turisztika Közérdekű információk Események

Hírek

Csak azt a hét percet tudnánk feledni, avagy vállalható vereség a listavezető otthonában

Nem voltak túl jók az előjelek a mai meccs előtt. Mint azt az előzetesben megírtuk, Lovistyék Kitti kidőlt, műtét vár Rá. Nagyon beszűkültek a lehetőségeink, a csapat ennek ellenére helyt állt. Mindőssze, egy hét perces rövidzárlata volt. sajnos ott el is ment a meccs. Az elején még vezettünk is, a 13. minutumban hét-hét,a huszonharmadikban 14-12 volt az eredmény. Onnan jött az említett hét perc, amit hét-nullára hozott a haza alakulat.

Szent István SE-OTP Bank - Levendula Hotel FKSE-Algyő 37-26 (21-12)

Bp, Építők csarnok 150 néző, vezette: Héjjas, Kránicz
FKSE: KÖLCZE- Zsilák 3, Draxler 2, SZEPESI 8/5, Mikó, GERCSÓ 4, ARACSI 7. Csere: Hernádi (kapus) Fejes 1, Ekker 1/1, Vér, Kozma, Rózsa. Edző: Avar György.
Kiállítások: 4 ill. 6 perc. Hétméteresek: 3/3 ill. 7/6.

Avar György: - Sajnálhatjuk, hogy az első félidő utolsó hét percében hagytuk magunkat lerohanni. Ha így játszunk (ezt a hét percet kivéve) az utolsó három meccsen, megduplázhatjuk a pontjaink számát.