× Hírek Önkormányzat E-Ügyintézés Turisztika Hasznos információk Események Facebook oldalunk Youtube oldalunk Instagram oldalunk
hu

Algyőn maradt a két pont

|
2022. március 18. | Sport

Idegenben kezdte a NEKA a női NB I/B-s bajnokság felsőházában való szereplést, a mieink az Algyő otthonában 30-25-re kikaptak, így pont nélkül tértek haza....

Női NB I/B-felsőház, 1. forduló: Levendula Hotel Algyő – NEKA 30-25 (16-14)

Algyő: Dobó, Gadányi (kapusok) – Vass, Nikolayenko 4, Miklós 6, Lovistyék, Zsilák, Balázs, Farkas 2, Szepesi 3, Simon 4, Rózsa, Aracsi 1, Csáki 3, Németh I. 7, Zsikó – edző: Farkas József Dániel

NEKA: Németh K., Zaj K. (kapusok), Varga E. 8, Csíkos L.5, Juhász K., Kellermann D. 3, Faragó L., Csata P. 1, Szabó A. 2, Molnár D. 1, Horváth P. 2, Pálmai L., Nagy L., Kovalcsik B., Szabó L., Vártok T. 3- edző: Bohus Bea, Siti Bea

Kiállítások: 10, illetve 4 perc

Hétméteresek: 5/4, illetve 7/6

Az eredmény alakulása: 9- perc 4-7, 15. perc 8-11, 22. perc 11-13, 26. perc, 15-13, 35. perc 19-15, 46. perc 22-21, 55. perc 27-24

Mestermérleg

Bohus Beáta: A 60 perc alatt csak rövid fellángolásaink voltak, de összességében nem játszottunk jól. A rutin legyőzte fiatalos lendületünket. Ma még szomorkodhatunk, holnaptól már a szerdai Újváros és szombati Fradi elleni mérkőzésekre készülünk emelt fővel!!!

Játékos szemmel:

Kellermann Dóra: Jó tempóban kezdtük a meccset, vezettünk is az első félidő közepéig, de azután dekoncentrálttá váltunk, és a védekezésünk is szétesett. A második félidőben már csak rohanni tudtunk az eredmény után. Meg fogjuk beszélni közösen a mérkőzést és részletesen kielemezni a hibákat, de én úgy gondolom, hogy az ilyen meccsekből lehet a legtöbbet tanulni. Dolgozunk tovább még ennél is keményebben, hogy jövő héten javíthassunk! Gyerünk lányok, hajrá NEKA!

Zaj Klára: Az első félidőben sok pontos befejezésünk volt, viszont a védekezésünk nem igazán állt össze. Az ellenfél így tartani tudta velünk a tempót, majd a második félidőben el is léptek tőlünk. A második félidőben sok elkapkodott támadásunk volt, amiből az ellenfél könnyű lerohanásgólokat tudott szerezni. A 2 pontot nem sikerült megszereznünk, de nem állunk meg, készülünk a következő megmérettetésre.

Megkezdődtek a munkálatok a Szent Anna templom körül. Most áprilisban az új burkolat körvonalainak kijelölésével és a beton bontásával megkezdődtek a munkálatok a Szent Anna templom körül. A projektet a Gyeviép Nkft. munkatársai végzik.